32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Başkan Toklu Alanya’nın Konforu İçin Çalışıyor

Başkan Toklu, Alanya’nın her mahallesinin daha kaliteli hizmet alabilmesi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Gümüşkavak, Üzümlü, Bucak, Uzunöz, Bıçakcı, Uğurlu, Kuzyaka, Tosmur ve Kestel Mahalle Muhtarları ile AK Parti Alanya İlçe Teşkilatında bir araya geldi. Mahalle Muhtarları, bölgelerindeki elektrik sorunlarını ve mahalle sakinlerinin taleplerini Başkan Toklu’ya ilettiler. Alanya’nın her mahallesinin aynı kalitede hizmet alabilmesi için muhtarlarla, vatandaşlarla ve yetkililerle sık sık bir araya gelen Başkan Toklu, taleplere çözümler üretmek için girişimlerde bulunmayı sürdürüyor. Gümüşkavak, Üzümlü, Bucak, Uzunöz, Bıçakcı, Uğurlu, Kuzyaka, Tosmur ve Kestel Mahallelerinde bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının yapılması gereken yerlerin istişarelerini yapıp en kısa sürece taleplerin çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların hızlanacağını söyleyen başkan Toklu, “Alanya’mızın her mahallesi bizler için kıymetidir. Her mahallemize eşit ve konforlu hizmetin gidebilmesi için çaba sarfediyoruz. Bugün Gümüşkavak, Üzümlü, Bucak, Uzunöz, Bıçakcı, Uğurlu, Kuzyaka, Tosmur ve Kestel Mahalle Muhtarlarımızla İlçe Teşkilatımızda bir araya geldik. Mahallelerimizde ki elektrik yatırımlarımız ile bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının yapılması gereken yerlerle ilgili verimli bir istişare gerçekleştirdik.” ifadelerine yer verdi.

MUHTARLARDAN BAŞKAN TOKLU’YA TEŞEKKÜR

Gümüşkavak, Üzümlü, Bucak, Uzunöz, Bıçakcı, Uğurlu, Kuzyaka, Tosmur ve Kestel Mahalle Muhtarları Başkan Toklu’ya teşekkür ederek her taleplerini ve sıkıntılarını samimiyetle, sabırla dinlendiğini ve çözüm için ise tüm yolları aradığını belirttiler.

İlgili Haberler

Astrolog Gamze Benzer’den Haftalık Burç Yorumları

Gamze Benzer

Hamdullah Emin Paşa, Alanya Üniversitesi’nde Anıldı

Haberci Editör

CHP genleşiyor: Temsili 100 üye yapıldı

Haberci Editör

Yorum Yap