23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Başkan Özçelik: Annelerimizin Değerini Unutmayalım!

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Anneler Günü’nde duygusal bir kutlama mesajı yayımladı.

Özçelik, annelere olan saygının ve sevginin her zaman gösterilmesi gerektiğini vurgulayarak, annelerin hayatımızdaki önemine dikkat çekti.

Başkan Özçelik’in mesajında, annelerin yaşam boyu rehberlik eden en değerli varlıklar olduğuna vurgu yapıldı. Onların karşılıksız sevgisi ve sınırsız fedakarlıklarının, hayatımızı şekillendiren en güçlü unsurlardan biri olduğu belirtildi. Özçelik, annelerin dürüstlük ve ahlak konusunda örnek olduğunu ve hayatın gerçek değerlerini öğrettiklerini dile getirdi.

Mesajında annelere hak ettikleri sevgi ve saygının her zaman gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Özçelik, Anneler Günü’nü vesile ederek tüm annelerin değerini bir kez daha hatırlamanın önemine dikkat çekti. Annelerin en büyük destekçiler, sırdaşlar ve dayanaklar olduğunu belirten Özçelik, onların değerinin hiçbir maddi kıymet ile ölçülemeyeceğini vurguladı.

Başkan Özçelik, mesajını tüm kadınların Anneler Günü’nü en içten dileklerle kutlayarak, sevgi ve saygılarını sundu. Bu duygusal mesaj, annelerin hayatımızdaki önemine dair güzel bir hatırlatma niteliği taşıyor.

İlgili Haberler

Organlarıyla 3 Kişiye Hayat ve Umut Oldu

Haberci Alanya

GAZİPAŞA YAĞLI GÜREŞLERİ YOĞUN KATILIMLA TAMAMLANDI

Haberci Editör

Başkan Toklu’dan Zafer Bayramı Mesajı

Haberci Editör

Yorum Yap