Başkan Erdem Sözünü Tuttu …

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, ALTSO seçimleri öncesi verdiği sözünü tutarak, seçim sonrası ilk okul ziyaretini ‘Özel Eğitim Okullarına’ yaptı.
23/11/2022

Başkan Erdem Sözünü Tuttu … – Meclis Başkanı Mehmet Kural ve yönetim Kurulu üyeleri ile ziyaretlerini gerçekleştiren Erdem öğretmen ve öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

“ALANYASPOR FORMASI HEDİYE ETMİŞ AMA PAYLAŞIM YAPTIRMAMIŞTI”

Başkan Erdem’e ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Alanya Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Ahmet Ünalan ve Sakine – Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Ebru Bezci, “Eray bey ALTSO seçimleri öncesi okullarımızı ziyaret ederek bütün öğrencilerimize Alanyaspor forması hediye etti. Seçim öncesi olması sebebiyle de bunun seçim çalışması olarak kullanılmaması için bu hediyelerin ve ziyaretin gizli kalmasını rica etti. Yani özel öğrencilerimizin seçim malzemesi olarak kullanılmamasını özellikle rica etti. Biz de kendisinden seçimi kazandığı zaman ilk ziyaretini bizlere yapmasını rica ettik. Sağ olsun kendisi sözünü tuttu, bugün ziyaretimize geldi. Çocuklarımızı ve bizleri çok memnun etti. Bizlere verdiği destek için kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZÜ UNUTMADI

Okul Müdürleri Ünalan ve Bezci açıklamasında ayrıca ziyaretin öğretmenler günü arefesine gelmesi nedeniyle çok mutlu olduklarını belirterek, “ Eray Başkanımız ve Yönetiminin 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi bu ziyareti gerçekleşmesi de bizler için farklı bir anlam taşıdı. Tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bu ziyaretinde de karanfil takdim eden ve desteklerini esirgemeyen Sayın Başkanımız Eray beye çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

ERDEM: BÜYÜK MUTLULUK DUYDUK

24 Kasım Öğretmen Günü öncesi gerçekleşen ziyaretleri değerlendiren Başkan Erdem ise şunları söyledi: “Bugünümüzü,  “İmkansız yoktur, sadece zaman alır” sözünü gerçeğe dönüştüren sevgi dolu, vefakâr, çalışkan öğretmenlerimizi ziyarete ayırdık. Cumhuriyetimizin Mimarı, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de çok önem verdiği öğretmenlerimizin neler yapabileceğini gözlerimizle görmekten büyük mutluluk duyduk. 

Meclis Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Alanya Özel Eğitim Meslek Okulu ve Sakine- Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret ettik. Birkaç ay önce de arkadaşlarımla ziyaret ederek şehrimizin gururu Alanyaspor’umuzun formalarını hediye ettiğimiz öğretmenlerimiz ve çok özel öğrencilerimizle bir araya gelmek çok anlamlı ve güzeldi.

Burada Okul Müdürlerimiz Sn Ahmet Ünalan ve Ebru Bezci’nin diğer öğetmen arkadaşlarımızla birlikte hayata geçirdiği birbirinden değerli çalışmaları büyük bir mutluluk, gurur ve hayranlıkla görme fırsatı yakaladık. Böylesine önemli çalışmalara imza atan öğretmenlerimizi de Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yılmaz nezdinde tebrik ediyoruz. Onlara sonsuz başarılar diliyoruz.

Bu düşüncelerden hareketle Ulu Önderimizin deyimiyle “Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır” sözüne yakışır biçimde benliğini öğrencilerinin ve ülkesinin geleceğine adayan tüm saygıdeğer öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyor, Hak’ka yürüyen öğretmenlerimizi de rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.”


Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberci Alanya Künye

 • Gizlilik Politikası

  • habercialanya.com tüm hakları saklıdır.
  • Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercialanya.com’a aittir.
  • habercialanya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
  • Bunlar habercialanya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
  • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  • habercialanya.com 'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
  • habercialanya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 • Yetkililer

  • İMTİYAZ SAHİBİ
   Ayhan ÇETİNKAYA
  • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
   Evren KURTOĞLU
  • SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
   Fikri Berker PAKNA
 • İletişim

©  Tüm Hakları saklıdır. Dondurmadan Bilişim Hizmetleri tarafından desteklenmektedir.


Yukarıya git