18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Başkan Erdem İş Dünyasının Taleplerini İletti

Başkan Erdem İş Dünyasının Taleplerini TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na İleterek istişarelerde bulundu.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüşen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, “Fedakarca elini taşın altına koyan iş dünyasının taleplerini TOBB Başkanımıza ve Ticaret Bakanımıza ilettik” dedi.

ALTSO Başkanı Eray Erdem, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile zoom üzerinden gerçekleşen toplantıda görüştü. Toplantıda, Türkiye’deki oda ve borsa başkanları da hazır bulundu.

Başkan Erdem konuyla ilgili şunları söyledi: “Ticaret Bakanımız Sn Mehmet Muş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sn Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında, oda ve borsa başkanlarımızın katılımıyla ‘deprem’ konulu toplantımızı zoom üzerinden gerçekleştirdik.

Deprem felaketinden etkilenen depremzedelerimiz için önümüzdeki süreçte neler yapılması gerektiğini görüştüğümüz toplantıda, fedakarca elini taşın altına koyan iş dünyasının da taleplerini ilettik. Yüce Rabbimin izniyle, devlet-millet dayanışması, iş dünyasının fedakarlığı, hayırseverlerin destekleriyle bu zor günlerinde üstesinden geleceğiz. Gün birlik günü.”

İlgili Haberler

 Alanyalı Öğrenciden Edebiyat ‘ta Büyük Başarı …

Haberci Alanya

Alanya Girişimcilik Zirvesi, ALTSO’nun Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

Haberci Editör

Alanyaspor’da istifa depremi

Haberci Editör

Yorum Yap