25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYaşam

Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler’den Sağlık Çalışanlarına Takdir

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen “Bebek Dostu Hastane” ve “Bebek Dostu Yenidoğan Yoğun Bakım” denetimlerinden başarıyla geçen tüm birim ve bölümlerin sorumlularına teşekkür belgesi takdim etti.

Başhekim Güler, denetim sonrası gerçekleştirilen toplantıda sağlık personelinin özverili çalışmalarını takdir ederek, belge verdi.

Başarılı Denetimler ve Teşekkür Toplantısı

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen “Bebek Dostu Hastane” ve “Bebek Dostu Yenidoğan Yoğun Bakım” denetimlerinden başarıyla geçti. Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler ve yönetim ekibi, denetimden sorumlu ünitelerin birim sorumluları ile bir toplantı düzenledi. Bu toplantıda, denetimlerin sonuçları değerlendirildi ve başarılı performansları için birim sorumlularına teşekkür belgeleri verildi.

Özverili Çalışmalara Teşekkür

Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, denetim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, “Bu denetimler sayesinde hastanemizden alınan sağlık hizmetlerinde eksiklerimizi ve doğrularımızı görebilmekteyiz. Hastanemizin aldığı bu puan tüm personelimizin özverili çalışmalarının yansımasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle hastanemiz adına emek harcayan tüm çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederek onlara teşekkür belgesi takdim etmek istedik.” ifadelerini kullandı.

Hastane Yönetiminden Personeline Destek

Hastane yönetimi, sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve çalışanlarının motivasyonunu yükseltmek amacıyla düzenlediği bu tür etkinliklerle sağlık personeline destek olmaya devam ediyor. Başhekim Güler’in bu jesti, hastane çalışanları tarafından memnuniyetle karşılandı.

İlgili Haberler

Konyaaltı Belediyesi’nden Sağlık Hamlesi: Halk Sağlığı Buluşmaları Başlıyor

Haberci Editör

Şen Ailesinin Evine Hüzün Çöktü

Haberci Alanya

Mahmut Özer’den Öğrencileri Yakından İlgilendiren Önemli Açıklama

Haberci Alanya

Yorum Yap