32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

Ayak Tenisi Eğitim Gelişim Semineri ve 2024 Gelişim Turnuvası Alanya’da Gerçekleşti

Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Ayak Tenisi Eğitim Gelişim Semineri ve 2024 Gelişim Turnuvası, Alanya’nın ev sahipliği ve Alanya Kestelspor’un sponsorluğunda gerçekleşti.

Atatürk Spor Salonu’nda 5 ilden toplam 70 sporcu tarafından katılım gösterilen etkinlik, iki gün süren bir eğitim semineri ile başladı.

Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu Antalya İl Temsilcisi ve Organizasyon Kurul Üyesi Şükrü Uysal’ın koordinatörlüğünde düzenlenen turnuva, tekli, ikili ve üçlü kategorilerde yapıldı. Tekli kategorisinde birinci Alanya Belediyespor takımından Semih Yalçın, ikinci Alanya Kestelspor takımından İslam Aliev ve üçüncü Kütahya Ayak Tenisi takımından İbrahim Demir oldu. İkili kategorisinde birinci Alanya Belediyespor, ikinci Alanya Kestelspor ve üçüncü Antalya Büyükşehir Belediyespor olarak belirlendi. Üçlü kategorisinde ise birinci Antalya Büyükşehir Belediyespor, ikinci Alanya Belediyespor ve üçüncü Alanya Kestelspor oldu.

Turnuva sonucunda dereceye giren sporcular, kupa ve madalyalarını Alanya Gençlik Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Alanya Kestelspor Başkanı ve Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Alanya Kestelspor Teknik Direktörü Yusuf Tokaç, Alanya Kestelspor Sportif Direktörü Murat Berge, Alanya Belediyespor Futbol Altyapı Sorumlusu Gürsel Atay ve Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Şükrü Uysal’dan aldı.

İlgili Haberler

“Güvenli Bir Gelecek İçin Barış Dolu Çocuklar”  Sergisi Açıldı

Haberci Editör

Tartıştığı kişiyi bıçaklayan şüpheli tutuklandı

Haberci Editör

Berker Pakna Yazdı: “Ya ‘Mehmet Akif’siniz, ya da Necip Fazıl”

Fikri Berker Pakna

Yorum Yap