15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYaşam

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Üniversite Öğrencilerine Sıcak Çorba İkramını Sürdürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyerek Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi öğrencilerine sıcak çorba ikramında bulundu.

Geleneksel Çorba İkramı Devam Ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan ve geleneksel hale gelen çorba ikramı, bu yıl da devam ediyor. Hafta içi her gün Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi kampüs girişine kurulan stantta, öğrencilere çorba ikram ediliyor.

Öğrencilerden Teşekkür

Öğrenciler, çorba ikramından memnuniyetlerini dile getirirken, sıcak ve samimi bir atmosferde geçen etkinlik, öğrenciler arasında olumlu geri dönüşler alıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu tür sosyal etkinlikleri, gençler arasında dayanışma ve birlik duygularını güçlendiriyor.

Perşembe Günleri Hal Esnafına Çorba İkramı

Çorba ikramının hafta içi her gün devam ettiği belirtilirken, Perşembe günleri ise hal esnafı ve çalışanlarına yönelik çorba ikramının gerçekleştirileceği bildirildi. Bu tür etkinliklerle Antalya Büyükşehir Belediyesi, sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlayarak şehirdeki dayanışma kültürünü güçlendirmeye devam ediyor.

İlgili Haberler

BAŞKAN YÜCEL’DEN BÜYÜK ŞÖLENE DAVET

Haberci Editör

Potada Rakip Urla …

Haberci Editör

Alanya’da Atık Lastikler Ekonomiye Kazandırılıyor: Çevre Koruma ve Ekonomik Katkı Bir Arada”

Haberci Editör

Yorum Yap