18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

ALTSO’dan Güçlü Ankara Çıkarması!

ALTSO Başkanı Eray Erdem liderliğindeki ALTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Ankara’da etkili bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Erdem, “Ankara ziyaretimiz kapsamında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelip, Alanya’mızın taleplerini aktardık” dedi.

ALTSO Heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda-Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerleri’ne katılarak TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüştü.

Ankara’daki ziyareti değerlendiren Başkan Erdem, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda-Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerlerine Yönetim kurulu ve meclis üyelerimiz ile birlikte katılım sağladık. Önemli isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı seminerlerde, geçmiş dönem TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve diğer uzman isimlerden faydalı bilgiler edindik. TOBB çalışma usul ve esasları konusunda TOBB yetkililerinden önemli bilgiler aldık” dedi.

Başkan Erdem ve heyeti ayrıca Ankara’da TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelerek, Alanya’nın görüş ve önerilerini paylaştı. Başkan Erdem, “Alanya’mızla ilgili görüş ve önerilerimizi de anlatma fırsatı yakaladığımız Sayın Başkanımıza ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Alanya olarak el birliği ile çalışmaya, ortak akıl ile hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

ALTSO Heyeti ayrıca, ALTSO Ankara İrtibat Ofisi ve TOBB ETÜ Teknoloji Merkezi’ni de ziyaret ederek, Ankara’da önemli temaslar gerçekleştirdi.

İlgili Haberler

Osman Tarık Özçelik, Alanya Kırsalında Halkla Buluştu: “Alanya’nın En Güzel Abisi”

Haberci Editör

Alanya Belediye Başkanı Yücel’den 18 Mart Mesajı

Haberci Alanya

Taşkent’te KGK Temaslari: Türk-Özbek Gazeteciler Çalıştayı İçin Mutabakat Sağlandı

Haberci Editör

Yorum Yap