26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaKültür SanatYaşam

ALTSO Tiyatro Kulübü, Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde Bir Ödül Daha Kazandı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Tiyatro Kulübü, XXIV. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde bu yıl “Eniştemin Barbeküsü” oyunuyla ödül kazandı. Geçtiğimiz yıl “Yatağımda Ceset Var” oyunuyla ödül alan kulüp, başarılarını sürdürüyor.

Ödül Töreni ALTSO Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

XXIV. Direklerarası Seyirci Ödülleri Ödül Töreni, ALTSO’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Törende Alanya Belediye Başkan Vekili Murat Levent Koçak, Meclis Başkanı Mehmet Kural, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir, Alanya Belediye Meclis Üyesi Nazmi Zavlak, Meclis Üyeleri Uğur Ali Ünlü ve Özgür Yaman, Direklerarası Seyircileri Genel Koordinatörü Ömer Şahinbaş ve birçok sanatsever yer aldı.

Erdem: “Mutluluk Duyduk”

ALTSO Başkanı Eray Erdem, kulübün başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Geçen yıl ‘Yatağımda Ceset Var’ oyunuyla ödül almaya hak kazanan ALTSO Tiyatro Kulübü’müz bu yıl da ‘Eniştemin Barbeküsü’ oyunuyla ödül aldı. Ödül Töreni’ni bu yıl odamız ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Tiyatro oyunlarımızın yazarı ve yönetmeni Okan Özdil, Genel Sanat Yönetmeni Sefa Çorbacı ve tüm tiyatro ekibimiz ile ödül alan tüm tiyatrocularımızı canı gönülden kutlarım.” dedi.

Sanatseverler Muhteşem Performanslarla Buluştu

Ödül töreninin ardından, tiyatro kulübünün ödüllü oyunu “Eniştemin Barbeküsü” Alanya protokolü ve sanatseverler tarafından bir kez daha izlendi. Başkan Erdem, “Tiyatro oyuncularımızın muhteşem performanslarıyla güzel bir tiyatro akşamı yaşadık. Sanatı ve sanatçıyı her zaman desteklemeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

ALTSO Tiyatro Kulübü, başarıları ve sahne performanslarıyla Alanya’da sanata ve kültüre katkı sağlamaya devam ediyor.

İlgili Haberler

‘Camiler istiklalin simgesidir’

Haberci Editör

ALTSO, Ara Eleman Sorununa Çözüm Arıyor: Meslek Liseleri ve İş Dünyası İşbirliği

Haberci Editör

Kaymakam Ürkmezer Öğrencilerin Sıkıntılarını Dinledi

Haberci Alanya

Yorum Yap