26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci Alanya

ALGC ve Yılmaz Alanya Petrol Arasında İndirim Anlaşması İmzalandı

Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC), Alanya’nın önde gelen akaryakıt firmalarından Yılmaz Alanya Petrol ile üyelerine özel indirim anlaşması gerçekleştirdi.

ALGC Başkanı Ferit Kesen’in liderliğinde yürütülen çalışmalar kapsamında yapılan bu anlaşma, üyelerin ekonomik koşullarda avantajlı alışveriş yapmalarını sağlamayı hedefliyor.

Anlaşma ile ilgili bir açıklama yapan ALGC Başkanı Ferit Kesen, günümüz ekonomik şartlarında üyelerinin uygun koşullarda alışveriş yapabilmeleri adına çeşitli sektörlerle iş birliklerine imza attıklarını belirtti. Akaryakıt sektöründe de bu doğrultuda bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Kesen, Yılmaz Alanya Petrol’ün sahibi Burhan Yılmaz’ın desteği ile üyelere özel indirimlerin sağlandığını söyledi. Kesen, iş birliklerinin artarak devam edeceğini ve üyelerin bu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmalarını temenni etti.

Yılmaz Alanya Petrol sahibi Burhan Yılmaz ise ALGC’nin tercihi için teşekkür ederek, üyelere yönelik indirim uygulamasının hayata geçirileceğini belirtti. Yılmaz, Oba Mahallesi’nde Koçtaş’ın yanında ve Cikcilli Mahallesi’nde yeni çevre yolunda bulunan istasyonlarında üyelere hizmet verdiklerini ifade etti.

ALGC üyeleri, Yılmaz Alanya Petrol istasyonlarında gerçekleştirecekleri akaryakıt ve LPG alışverişlerinde sağlanan indirimlerden faydalanabilecekler. Bu iş birliği, cemiyetin üyelerine sunduğu avantajlı hizmetler kapsamında önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

İlgili Haberler

Süs Havuzu Değil Çöp Havuzu

Haberci Editör

Ketenlik Yolu Sıcak Asfaltla Buluştu

Haberci Alanya

TRT 2 Anadolu Arkeolojisi Programı ALKÜ’de

Haberci Alanya

Yorum Yap