32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci Alanya

Alanyaspor’un Yeni Sezon Ürünleri Mağazalarda

Alanyaspor’un 2024-2025 sezonu için Puma tarafından tasarlanan yeni ürün koleksiyonu, Alanyaspor Store mağazalarında satışa sunuldu.

Yeni Sponsor: Puma

Kulübün mağazalarından sorumlu başkan yardımcısı Veysi Aladağ, merkez mağazada düzenlenen basın toplantısında Puma’nın kulüp için hazırladığı yeni sezon ürünlerinin artık satışta olduğunu duyurdu. Aladağ, “Uhlsports ile 7 sezondan sonra büyük bir adım attık. Başkanımız Hasan Çavuşoğlu’nun önderliğinde yürüttüğümüz görüşmeler sonucunda Puma ile anlaştık. Puma, birçok büyük kulübe sponsor olan bir marka ve şimdi Alanyaspor’umuza da sponsor oldu. Puma’nın hazırladığı bu güzel koleksiyonun Alanyaspor’umuza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Yeni Sezon Formaları ve Özel Kampanyalar

Yeni sezon formalarının gelecek ay özel bir lansmanla tanıtılacağını belirten Aladağ, “Özel tasarım formalar yapıldı ve halkımızın beğeneceğini umuyoruz. Ayrıca Kurban Bayramı öncesinde mağazalarımızda indirim kampanyası başlattık. Günlük giyimde 3 ürün satın alan müşterilerimize yüzde 20 indirim sunuyoruz. Bu koleksiyonun mutlaka görülmesi gerektiğini düşünüyoruz” diye ekledi.

İlgili Haberler

Alanya’ya Sağanak Yağış Uyarısı

Haberci Editör

Erkan Yılmaz Yazdı: “Sahte Sevgiler”

Erkan Yılmaz

Mahmutlar Yasta …

Haberci Alanya

Yorum Yap