Alanyaspor’a Beton Gibi Destek …

Corendon Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu, Alanyaspor ev sahipliğinde Kurşunlu Seyir Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda beton sektörü temsilcileriyle bir araya geldi.
15/11/2022

Alanyaspor’a Beton Gibi Destek – Kahvaltı programında Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Alaettinoğlu, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Vekili Binbaşı Ali Arlı’nın yanı sıra Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcıları Enver Vural ile Hüseyin Girenes, Genel Sekreter Mevlüt Görücü, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kurşun, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu ve Ceylan Beton, Aykut Beton, As Ado Beton, Konya Çimento, Yanık Beton, Korkmaz Beton, Alanya Beton firmalarının yetkileri yer aldı.

Kahvaltı sonrası konuşan Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Corendon Alanyaspor’un tanıtım acısından büyük değer olduğunu belirterek, “Corendon Alanyaspor, Alanya’nın tanıtımı acısından dünyaya acılan en önemli penceresi konumunda. Bizler de bugün şehrimizin en büyük değeri olan Alanyaspor için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Şehrimizin başarılı olması ve bu başarıyı sürdürmesi için her kesimin destek vermesi gerekiyor. Sizlerden de desteklerinizi esirgememizi rica ediyoruz.” dedi.  

Beton sektörü temsilcilerine kahvaltı programına katıldıkları için teşekkür eden Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise, “Tabii Corendon Alanyaspor’umuz bu seviyeye kolay gelmedi. Yıllardır kulübümüzü ayakta tutmaya ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Geldiğimiz noktada her geçen gün şartlar zorlaşıyor. Özellikle Süper Lig’de geçirdiğimiz 7 yılda ekonomi bakımından zorluklar yaşamamıza rağmen ciddi anlamda destek almadık. Ancak kulübümüzü ayakta tutabilmemiz ve artan maliyetlere yetişmemiz için kampanya düzenledik. Corendon Alanyaspor’umuz için başlatmış olduğumuzun kampanyaya her kesimden destek bekliyoruz.” diye konuştu.

Beton sektörü temsilcileri adına konuşan Ceylan Beton sahibi Fehmi Ceylan da şunları söyledi: “Şehrimizin takımı Corendon Alanyaspor, elde ettiği başarılarla bizlere her zaman gurur kaynağı oluyor. Ulusal ve yerelde her zaman şehrimizin takımının yer aldığını görmek bizi ayrıca mutlu ediyor. Bizler de Alanyaspor’a elimizden gelen desteği vererek, her zaman yanında olacağız.”


Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberci Alanya Künye

 • Gizlilik Politikası

  • habercialanya.com tüm hakları saklıdır.
  • Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercialanya.com’a aittir.
  • habercialanya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
  • Bunlar habercialanya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
  • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  • habercialanya.com 'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
  • habercialanya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 • Yetkililer

  • İMTİYAZ SAHİBİ
   Ayhan ÇETİNKAYA
  • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
   Evren KURTOĞLU
  • SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
   Fikri Berker PAKNA
 • İletişim

©  Tüm Hakları saklıdır. Dondurmadan Bilişim Hizmetleri tarafından desteklenmektedir.


Yukarıya git