18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu, Büyükşehir Başkanı Böcek’e Tesis Tepkisi Gösterdi

Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 5 yıllık görev süresince bir kez olsun kulübü ziyaret etmeyen ve bakımsız bırakılan tesis için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e sitem etti.

Çavuşoğlu’nun tepkisi üzerine Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Alanyaspor’a yakışır bir tesis sözü verdi.

Antalya’da seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Alanyaspor tesislerini ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Alanya Belediye Başkanı adayı Adem Murat Yücel ve ilçe teşkilatı da katıldı.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 5 yıllık hizmet döneminde Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kulübü ziyaret etmediğini ve tesisin bakımsız bırakıldığını belirterek sitemde bulundu. Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı’nın her zaman yanlarında olduğunu ancak Büyükşehir Belediyesi’nden hiç destek almadıklarını dile getirdi.

Çavuşoğlu, “Alanyaspor’a Menderes Türel döneminde güzel bir tesis yapılacağı sözü verilmişti. Ancak maalesef tesislerimizin durumu içler acısı. Alanya Belediye Başkanımız her zaman yanımızda, ama Büyükşehir Belediyesi’nden hiçbir destek almadık. Tesislerimize adım bile atılmadı. Hakan Başkanımızın seçilmesi durumunda bu tesislerin kısa sürede Alanyaspor’a kazandırılacağına inanıyorum.” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü ise zorluklara rağmen Alanyaspor’un Antalya’nın bir markası haline geldiğini ve başarılar elde ettiğini belirterek, “5 yıldır atıl vaziyette kalan bu tesisleri 1 Nisan’dan itibaren başlayacak yeni dönemde A’dan Z’ye anahtar teslimi yapmanın sözünü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Taner Savut son yolculuğuna uğurlandı

Haberci Editör

KONAKLI TÜRKİYE YÜZYILI’NA HAZIR

Haberci Editör

CHP’de gelenek kazandı: Kandemir başkan seçildi

Haberci Editör

Yorum Yap