26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYaşam

Alanya’da Üniversite Öğrencilerine Çorba İkramı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Aşevi, Alanya’daki üniversite öğrencilerine final haftasında her sabah çorba ikram ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Sosyal Proje

Antalya Büyükşehir Belediyesi, gençlerin yanında olmayı sürdürüyor. Haziran ayına girdiğimiz bu günlerde, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’nde okuyan gençler yılsonu final sınavlarına hazırlanıyor. Sınav stresi ve sezon sonu yorgunluğunun yoğun yaşandığı bu dönemde, Antalya Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin yanında olmayı hedefliyor.

Sabah Kahvaltısı Yerine Çorba İkramı

Sabahları kahvaltı yapmadan okula gelen öğrenciler için büyük bir kolaylık sağlayan çorba ikramı, Alanya Aşevi tarafından kampüs girişinde sunuluyor. Öğrenciler, bu sıcak ve samimi jestten son derece memnun. Çorba ikramı, final haftası boyunca her sabah devam edecek.

Öğrencilere Destek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu sosyal proje ile öğrencilerin sınav sürecinde bir nebze de olsa rahatlamalarını ve motivasyonlarının artmasını amaçlıyor. Çorba ikramı, öğrencilere hem fiziksel hem de moral açısından önemli bir destek sağlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu tür projelerle gençlerin yanında olmaya devam etmesi, toplumda büyük takdir topluyor.

İlgili Haberler

Alanya’da müstakil ev yangında zarar gördü

Haberci Editör

Ahmet Çakan’dan Gazipaşa çıkarması ‘dertlere deva olmaya geliyoruz’

Haberci Editör

7 bin 200 TL’ye Kadar Ödeme Yapılacak

Haberci Editör

Yorum Yap