26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Alanya’da 16 Yaşındaki Arnavut Asıllı Öğrenci Kayıp

Alanya’da yaşayan 16 yaşındaki Nderim Toska’dan haber alınamıyor. Sabah evden okula gitmek üzere çıkan genç, Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi’ne hiç gitmedi. Toska’nın ailesi endişe içinde oğullarından bir haber bekliyor.

Arkadaşlarının ‘Endi’ Diye Seslendiği Genç Sır Oldu

Arnavut asıllı Türk vatandaşı Nderim Toska, sabah saatlerinde Alanya’daki evinden çıkarak okuluna gitmek üzere yola çıktı. Ancak, 9-C sınıfı öğrencisi olduğu Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi’ne hiç ulaşmadı. Ailesi, tüm aramalarına rağmen kendisine ulaşamayınca durumu polise bildirdi ve kayıp başvurusunda bulundu.

Ailesi Endişeli

Nderim Toska’nın yakınları, genç adamın sorumluluk sahibi bir öğrenci olduğunu belirterek, “Okuldan eve, evden okula giden, okula giderken yanına cep telefonunu bile almayan Endi için endişeliyiz. Sabah evden çıktığında üzerinde okul forması vardı. Siyah pantolon ve beyaz armalı tişörtle evden ayrılan Endi kıvırcık saçlı. Görenlerin 0542 414 25 05 numaralı telefona bilgi vermelerini rica ederiz” dediler.

Polis ve aile, Nderim Toska’nın bir an önce sağ salim bulunabilmesi için herkesin dikkatli olmasını ve herhangi bir bilgiye sahip olanların belirtilen telefon numarasını aramalarını istiyor.

İlgili Haberler

ALKÜ’den Tarihi Sorumluluk

Haberci Editör

Alanya Belediyesi’ne Çevre Hizmetlerinde Büyük Ödül

Haberci Alanya

Alanyaspor Stadyum Kantinlerini Çıtırım İşletecek

Haberci Alanya

1 comment

Tahir Sertkaya 28/05/2024 at 06:03

Çocuğumuz sağ salim bulunmuştur. Medyamıza ve Alanya Çocuk Şube personellerine teşekkür ederiz

Reply

Yorum Yap