32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaKültür Sanat

Alanya’da 1 Temmuz Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) tarafından düzenlenen 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Fotoğraf Yarışması’nda kazanan isimler açıklandı.

Yarışma Detayları ve Katılım

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kapsamında gerçekleştirilen yarışmada, katılımcılar ‘Deniz, İnsan ve Alanya’ konulu fotoğraflarını aynı gün içinde çekip yüklediler. Katılım süresi dolduktan sonra, şartnameye uygun fotoğraflar toplandı ve jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Jüri, Alanya Belediye Başkan Danışmanı Abdurrahman Açıkalın, Liman Başkanı Mehmet Sayhan, yazar ve fotoğraf sanatçısı Haşim Yetkin, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve Zebra Ajans’tan fotoğraf sanatçısı Hakan Pınar’dan oluştu.

Kazanan Fotoğraflar ve Ödüller

Yarışmada, Hüseyin Özsoy, Nevsal Baykara, Saadet Onursal, Selman Korkmaz ve Tuna Aral’ın çektikleri fotoğraflar jüri tarafından aynı puanı alarak ödüle layık görüldü. Eşitlik sonucunda, toplam ödül olan 10 Bin TL, 5 sanatçı arasında eşit olarak paylaştırılarak her bir kazanan fotoğrafçıya 2 Bin TL ödül verilmesine karar verildi.

İlgili Haberler

Mahmutlar’a hizmet ve proje yağıyor

Haberci Editör

Alkü’den Çocuklara Çikolata Eğitimi …

Haberci Alanya

Gazipaşa’da Sevilen Esnafın Kızı Gülcan, Ercan Gelden İle Dünya Evine Girdi

Haberci Editör

Yorum Yap