25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

Alanya Kestelspor Kulübü Başkanından Önemli Açıklama

Alanya Kestelspor Kulübü’nün uzun yıllardır başkanlığını yürüten Levent Uğur, kulübün borç ve yükümlülüklerinin kendisinde olduğunu açıkladı. Başkan Uğur, yaptığı istişareler sonucunda kulübün geleceğiyle ilgili kararını duyurdu.

Başkan Levent Uğur, yaklaşık 7 yıl boyunca kulübün başında olduğunu ve birçok zorlukla mücadele ettiklerini belirtti. Geçen yıl yaşanan trafik kazası gibi büyük acıları da beraberinde götürdüklerini ifade eden Uğur, saha dışındaki zorluklara da değindi. İftiralar ve dedikodularla karşılaşmalarına rağmen, edep içinde ve sessizce işlerini yürüttüklerini vurguladı.

Başkan Uğur, özellikle bu sezon yaşanan talihsizliklere rağmen, sezonu playoff grubunda tamamlayarak verdiği sözü yerine getirdiklerini aktardı. Bundan sonra kulübü daha ileriye taşımak için çalışacaklarını belirten Uğur, kulübü kendi ayakları üzerinde durabilen bir yapı haline getirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Levent Uğur, alacağı bazı istişarelerin ardından en kısa sürede olağanüstü genel kurul kararı alarak, kulübün adını değiştirerek Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’inde Alanya’yı en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladıklarını ifade etti.

Başkan Uğur’un açıklamaları, kulübün geleceği ve hedefleri açısından önem taşıyor. Alanya Kestelspor Kulübü’nün bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

İlgili Haberler

Alanya Belediye Tiyatrosu Yeni Sezonu Açık Havada Açtı

Haberci Editör

Gazipaşa’dan Deprem Bölgesine Yürek Isıtan Yardım Eli

Haberci Editör

İlk Maç İlk Galibiyet …

Haberci Editör

Yorum Yap