32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYaşam

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlıkta Kalite Standartlarını Yükseltiyor

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Kalite Hizmet Standartları değerlendirmesinde yüksek bir başarı elde ederek notunu 98,01’e çıkardı. Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yerinde öz değerlendirme faaliyetleri kapsamında Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, denetimleri başarıyla tamamlayarak yüksek bir değer elde etti. Denetim sonrası Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, hastane birim ve bölüm sorumlularıyla bir araya gelerek başarılarından dolayı teşekkür etti ve belgelerini takdim etti.

Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, yaptığı açıklamada, “Kalite birim çalışanları ve tüm personelimizin özverili çalışmalarının yansıması olarak hastanemizin aldığı bu puan hepimizi memnun etmiştir. Kalite, sürdürülebilir olduğu sürece, anlamını arttırır ve kurumlara çok büyük değer katar. Bu denetimler sayesinde hastanemizden alınan sağlık hizmetlerinde eksiklerimizi ve doğrularımızı görebilmekteyiz. Başarımızın devamlılığını sağlamak ve hizmet kalitesini arttırmak adına ekip ruhuyla çalışmaya devam edeceğiz. Hastanemiz adına emek harcayan tüm çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederim” dedi.

İlgili Haberler

Türkiye nüfusu 85 milyonu geçti

Haberci Alanya

İngiliz Vekillerden Alanya ‘ya Övgüler Geldi

Haberci Alanya

Engelsiz Mutfak Atölyesi’nde Özenli Eller Börek Açtı!

Haberci Editör

Yorum Yap