25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci AlanyaSiyasi Gündem

AK Parti Alanya’dan Alanyaspor’a Anlamlı Destek: “Her İşletmeye Bir Bayrak” Projesi

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, “Her İşletmeye Bir Bayrak” sloganıyla başlattığı projeyle turizm esnafına Alanyaspor bayrakları dağıttı. Proje kapsamında yapılan açıklamada, Alanyaspor’un şehrin marka değerine katkı sağladığına vurgu yapıldı.

Alanyaspor Bayrakları Turizm İşletmelerinde Dalgalanacak

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, 2024 turizm sezonu öncesinde başlattığı “Her İşletmeye Bir Bayrak” projesiyle Alanya’da faaliyet gösteren turizm işletmelerine Alanyaspor bayrakları hediye etti. Proje hakkında açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, Alanya’ya gelen misafirleri Alanyaspor bayrakları ile karşılamanın kulübe sahip çıkma ve aidiyet duygusunu pekiştirme amacı taşıdığını belirtti.

İlçe Başkanı Tavlı: “Alanyaspor Şehrimizin Ortak Değeridir”

Mehmet Şarani Tavlı, yaptığı açıklamada, “AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak 2024 turizm sezonu öncesi ‘Her İşletmeye Bir Bayrak’ sloganıyla turizm esnafımıza Alanyaspor bayrakları dağıttık. Alanya’ya tatile gelen misafirlerimizi her işletmede Alanyaspor bayraklarıyla karşılayarak bu şehrin kulübüne sahip çıktığımızı göstermek ve bu aidiyeti tüm şehirde hissettirmek istedik” dedi.

Tavlı, Alanyaspor’un Alanya’nın marka değerine katkı sunduğunu ve tüm Alanya halkını bir çatı altında toplayan ortak bir değer olduğunu vurgulayarak, “Alanyaspor’umuza bu akşam oynayacağı sezonun son maçında başarılar diler, turizm sezonunun esnafımız için bereketli olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Projeye Esnaftan Yoğun İlgi

Proje, Alanya’daki turizm işletmeleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Esnaflar, bayrak dağıtımının hem Alanyaspor’a destek sağladığını hem de turizm sezonu öncesi moralleri yükselttiğini belirtti. Bayraklarla süslenen işletmeler, Alanya’nın sportif ve kültürel kimliğini turistlere daha etkili bir şekilde yansıtmayı hedefliyor.

İlgili Haberler

Vali Yazıcı Alanyaspor’u Ziyaret Etti

Haberci Alanya

Mustafa Türkdoğan’dan 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Haberci Alanya

Cikcilli’de Mehmet Şahin Coşkusu: İmar Sorununa Köklü Çözüm Sözü

Haberci Editör

Yorum Yap