17.9 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Adem Murat Yücel’den Alanya Seçmenine Teşekkür Mesajı: Kazanan Demokrasimiz Olmuştur

Cumhur İttifakı adayı Adem Murat Yücel, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde başkanlığı CHP’li Osman Tarık Özçelik’e kaptırdıktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden bir teşekkür mesajı paylaştı.

Seçmenin demokratik hakkını kullandığı için teşekkür eden Yücel, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Yerel seçimleri vatandaşlarımızın takdiri ile demokratik bir şekilde geride bıraktık. Öncelikle sandığa giderek, oy hakkını kullanan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 10 yıl Kestel’imize, ardından da 10 yıl büyük Alanya’mıza onurla, gururla ve büyük bir özveriyle hizmet etme şerefine nail oldum. Alanya’mız kararını vermiş ve netice itibariyle kazanan demokrasimiz olmuştur.”

Yücel, mesajında Alanya’nın yeni Belediye Başkanı seçilen Osman Tarık Özçelik’i tebrik ederek, görevinde başarılar dilediğini belirtti. Ayrıca, seçim sürecinde kendisine destek olan mesai arkadaşlarına, aile üyelerine, gönül dostlarına ve hemşehrilerine teşekkürlerini iletti. Son olarak, seçim sonuçlarının Alanya’ya, ülkeye ve millete hayırlı olmasını diledi.

İlgili Haberler

Yılmaz Bağışlar’dan Yeni Proje …

Haberci Editör

Turizmciler, Gazipaşa’da ALKÜ’lü Öğrencilerle Buluştu

Haberci Alanya

Erkan Yılmaz Yazdı: “Merhaba Haberci Medya Ailesi”

Erkan Yılmaz

Yorum Yap