32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
GündemHaberci Alanya

Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Delegasyonu Başkanı Olarak Seçildi: Alanya Gurur Dolu!

AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Delegasyonu Başkanı olarak görevine atanmasıyla büyük bir başarıya imza attı. Bu heyecan verici haber, Alanya’da gurur ve coşkuyla karşılandı.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu ve beraberindeki ilçe yöneticileri, Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı ve DİM Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim, AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadıoğu Group Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmuz Kadıoğlu, AK Parti Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Güvenç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun, AK Parti Antalya Milletvekilleri ve birçok isim, Mevlüt Çavuşoğlu’nu bu önemli görevi dolayısıyla tebrik ettiler.

Alanya’da yankı bulan kutlama mesajlarında, “Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Delegasyonu Başkanı olarak seçilmesiyle bizleri gururlandırdı. Alanya’nın yetiştirdiği bir değer olarak kendisini kutluyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Mevlüt Çavuşoğlu’nun NATO Parlamenter Asamblesi Türk Delegasyonu Başkanı olarak atanması, Alanya’da büyük bir sevinç ve gurur kaynağı oldu. Bu önemli görevde başarılı bir şekilde ilerlemesini temenni ediyoruz.

İlgili Haberler

Antalya Emniyeti, Son 1 Haftada 529 Aranan Şahsı Yakaladı

Haberci Editör

Fikri Berker Pakna Yazdı: “Bu Meslek Bırakılmaz”

Fikri Berker Pakna

Alanyaspor’da Ömer Erdoğan sesleri

Haberci Editör

Yorum Yap