32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Sağlık Çalışanları Bayram Tatili Öncesinde Buluştu

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler, Kurban Bayramı öncesi son mesai gününde sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Doç. Dr. Güler, bu özel günde hastanede yatmakta olan hastaları da ziyaret ederek moral verdi.

Sağlık Çalışanlarına Bayram Kutlaması

Başhekim Doç. Dr. Güler ve yönetim ekibi, idari ve bayram tatili öncesi günün son mesaisinde hastanedeki her bölümü ziyaret etti. Sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınları ile bir araya gelen Doç. Dr. Güler, tüm ekibin bayramını kutladı. Güler, “Büyük gayret ve özveri ile çalışan sağlık çalışanlarımızla 9 günlük tatil öncesinde buluşarak bayramlarını kutladık. Her birimin son durumu, hasta kapasitesi ve yatarak sağlık hizmeti alan hastalarımızın durumları hakkında bilgi aldık. Sağlık çalışanlarımızın çoğu bayram süresince görev başında olacak. Biz de idari birim olarak onları yalnız bırakmayacağız. Kesintisiz sağlık hizmeti sunmak için koordineli çalışacağız. Tüm sağlık çalışanlarımızın, hasta ve hasta yakınlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Hastalara Moral Ziyareti

Doç. Dr. Güler, sağlık çalışanlarının ardından hastanede yatarak tedavi gören hastaları ve yakınlarını da ziyaret etti. Hastaların sağlık durumları hakkında bilgi alan Güler, onların bayramını kutladı ve yalnız olmadıklarını, büyük bir aile olduklarını vurguladı.

İlgili Haberler

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nde yoğun mesai

Haberci Alanya

Alanya Belediyesi’nden bir garip teşekkür

Haberci Editör

Gazipaşa’da Yeni Caminin Temeli Dualarla Atıldı

Haberci Editör

Yorum Yap