25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Özçelik, Corendon Vizyon Toplantısı’na Katıldı

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Corendon Turizm Grubu’nun Vizyon Toplantısı’na katıldı. Turizmin gelişmesi için Belediye olarak iş birliğine açık olduklarını vurgulayan Başkan Özçelik, toplantıda yapılan sunumları dinledi.

Toplantıya Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ve oda temsilcileri ile turizmciler de katıldı. Corendon Turizm Grubu’nun kurucu ortağı Yıldıray Karaer’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, Alanya’nın turizm potansiyeli ve gelişme fırsatları masaya yatırıldı.

Turizmin Hareketlendirilmesine Destek

Karaer, Alanya’nın turizmdeki önemine dikkat çekerek, bölgede turizmi hareketlendirmek için çaba gösterdiklerini belirtti. Alanya’nın sunduğu çeşitliliğin farklı kitlelere hitap ettiğini vurgulayan Karaer, Corendon’un Alanya’ya yönelik çalışmalarını aktardı.

Özçelik ve Ürkmezer’den Destek Sözleri

Başkan Özçelik, ilçe turizminin gelişmesi adına Belediye olarak iş birliğine açık olduklarını ifade ederek, turizmin önemine vurgu yaptı. Kaymakam Ürkmezer ise, turizm hedeflerinin gerçekleştirilmesi için herkese teşekkür ederek, Alanya’nın öne çıkması için çalışmaların sürdürüleceğini belirtti.

İlgili Haberler

İzinsiz para toplayan şahsa ceza!

Haberci Editör

Engelsiz Mutfak Atölyesi’nde Özenli Eller Börek Açtı!

Haberci Editör

Minik Öğrenciler Piknikte Buluştu …

Haberci Alanya

Yorum Yap