32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci AlanyaYaşam

Mutluluk sizinle olsun

Haberci Medya Genel Yayın Yönetmeni ve Edebiyat Öğretmeni Fikri Berker Pakna, bir süre önce nişan yüzüklerini taktiği Muhasebeci Gözde Çelikol ile hayatlarını birleştirdi.

İstanbul Bayrampaşa’da düzenlenen organizasyon ile dünya evine giren çiftin yakın akrabaları aile dostlari ve arkadaşlarıda yanlız bırakmazken, çiftin gece boyunca mutlulukları gözlerinden okundu.

GÖÇMEN DAMAT PİSTTE ŞOV YAPTI

Aslen Makedonya Manastır Göçmeni olan Gazeteci ve öğretmen Fikri Berker Pakna, kendisi gibi göçmen kızı olan Gözde ile hayatını birleştirdiği düğün gecesi dans pistinde adeta şov yaptı. Balkan ezgileri eşliğinde hünerlerini sergileyen Berker Pakna, Göçmen halayında da oldukça başarılıydı.

GÖZDE GELİN GÖZ KAMAŞTIRDI

Oldukça zarif bir gelinlik tercih eden Gözde Çelikkol ise dantal işlemeli gelinliği ve taşlı gelin tacı ile hem aseleti hem zarafeti ile göz kamaştırdı.

ATATÜRK.SEVDALISI CİFT 10. YIL.MARŞIYLA COŞTU

Atatürk’ün bir dönem.egitim aldığı şimdiki Kuzey Makedonya sınırları içinde kalan Manastır göçmeni çift, Atatürk’e olan bağlılık ve hayranliklarını düğün gecesinde de herkese gösterdi. Orkestranın çaldığı 10. Yıl Marşı eşliğinde Türk bayrağı açan ikili, en mutlu günlerinde Atatürk’ü de unutmadı.

Gece geç saatlere kadar devam eden düğün merasimi boyunca çiftin mutluluğuna ortak olan davetliler, çifte uzun bir ömür ve mutluluk dilekleri iletirken, düğün Balkan esintileri arasında sona erdi. Bizde Haberci Medya ailesi olarak çiçeği burnunda çiftimize mutluluklar diliyoruz.

İlgili Haberler

Alanya Kestelspor, Siirt Olayları Hakkında Kısa Açıklama Yaptı

Haberci Editör

Antalya Otelleri Ramazan Bayramı’na Yüksek Doluluk Bekliyor

Haberci Editör

Büyükşehir Akseki’de defne fidanı dağıttı

Haberci Alanya

Yorum Yap