15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci AlanyaSiyasi Gündem

MHP Temsilcileri Mahmutlar Çarşısında Vatandaşlarla Buluştu

Alanya’da faaliyet gösteren Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) ilçe başkanı Mustafa Sünbül, meclis üyesi Kayhan Balta, Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Keş ve yönetim kurulu üyeleri, Mahmutlar çarşısında düzenlenen etkinlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Toplantıda, MHP’nin genel başkanı Devlet Bahçeli ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in selamlarını ileten temsilciler, mahalle sakinleriyle samimi bir diyalog kurdu. Ekip, bölgedeki esnafın ve vatandaşların MHP’ye ve Cumhur İttifakı’na gösterdiği yoğun ilgi, alaka ve teveccüh için teşekkürlerini iletti.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen MHP temsilcileri, yerel yönetimle doğrudan iletişim kurma amacıyla düzenlenen etkinlikte, vatandaşların beklentilerini daha yakından anlama fırsatı buldu. Ekip, halkla etkileşim halinde olmayı ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde hizmet etmeyi amaçlayan bir yönetim anlayışını benimsemeye devam edeceğini vurguladı.

Mahalle sakinlerinden gelen olumlu geri bildirimler, yapılan etkinliğin başarısını pekiştirdi. MHP temsilcileri, bundan sonraki süreçte benzer etkinliklere devam ederek, yerel düzeyde daha katılımcı bir yönetim modelini sürdürmeyi hedefliyor.

İlgili Haberler

Fenerbahçe’ye Çiçekli Karşılama

Haberci Editör

Alanya Belediyesi Alanyalı Kadınları Seminerde Buluşturdu

Haberci Alanya

Paşa Özkan’dan AGC’ye iade-i ziyaret

Haberci Alanya

Yorum Yap