26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Hedefimiz 2023 Mayıs Yetkili Sendika Olmak

Türk Diyanet Vakıf- Sen Antalya Şubesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arıkan sendikalarının 2023 hedefleriyle ve yapılan çalışmalar hakkında bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Türk Diyanet Vakıf- Sen Antalya Şubesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arıkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Türk Diyanet Vakıf- Sen Antalya Şubesi ve Alanya Temsilciliğimizin, Etkiden Yetkiye Birlik, Beraberlik ve İstişare Toplantısı 10 Aralık 2022 Cumartesi günü Alanya Alış Camii bahçesinde yenilen öğle yemeği ve öğle namazının ardından , Cikcilli Düğün Salonunda mehteran konseri ile devam etti.

Toplantıya Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Merkezi Başkan Yardımcısı Nadir Baylar  , Antalya Şube Başkanı Nuray Kaplan ,  Şube Başkan Yardımcıları Mehmet Arıkan, Mehmet Bahar, Antalya Serik, Manavgat, Gazipaşa ve Alanya İlçe Temsilcileri, Alanya İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan, Alanya Müftülüğü Şube Müdürleri, Şef, Daire Personeli ve sendika üyelerimiz katıldı.

Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, emekli Müezzin-Kayyım Faruk İşgören’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle devam etti.

Antalya Şube Başkanımız Nuray Kaplan hoş geldiniz diyerek selamlama yaptı. Daha sonra  Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Merkezi Başkan Yardımcısı Nadir Baylar Üyelerimizi sendikamızın çalışmaları hakkında bilgilendirme konuşması yaptı.

Alanya Temsilciliğimizin, Etkiden Yetkiye Birlik, Beraberlik ve İstişare Toplantısı büyük bir heyecan, birlik, bütünlük ve 2023 mayısında yetki için tamamlandı. Toplantımıza uzaktan yakından katılan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.”

HABER: Sıtkı ALTUNER

İlgili Haberler

Alanya’da Temizlik Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Haberci Alanya

Konaklı’dan Ela Bebeğe Anlamlı Katkı

Haberci Alanya

O branşta ilk Avrupa Kupası’nı aldık

Haberci Editör

Yorum Yap