17.9 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Başkan Yücel’in Konaklı Spor Kompleksi Mega Projesi Yükseliyor: Off-Road ve Gösteri Alanı Hafta Sonu Açılıyor!

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Mahallesi’nde devam eden Konaklı Spor Kompleksi inşaatını denetledi. 200 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen bu mega proje, bölgenin en büyük ve en kapsamlı spor tesisi olma özelliğini taşıyor. Başkan Yücel, gençlere yönelik olarak vaat ettikleri off-road ve gösteri alanının bu hafta sonu kullanıma açılacağını müjdeledi.

Başkan Yücel, projenin hızla yükseldiğini belirterek, “Sosyal tesisimizde son kat tabyasında çalışmalarımız bitmek üzere. Bu büyük projede gençlerimizi unutmadık, onlara özel olarak vaat ettiğimiz off-road ve gösteri alanını hafta sonu hizmete açıyoruz. Gençlerimiz için heyecan verici bir alan olacak. Bu kompleks, bölge gençliğine modern ve kapsamlı bir spor alanı sunacak” dedi.

200 bin metrekarelik alana sahip olan Konaklı Spor Kompleksi, tenis kortlarından futbol sahalarına, atletizm pistinden off-road ve gösteri alanına kadar birçok farklı branşa hitap edecek. Projede yer alan off-road ve gösteri alanı ise gençlerin ilgisini çekecek ve hafta sonu itibariyle kullanıma açılacak.

İlgili Haberler

Evinin Balkonunda Düşen Kadın Kurtarıldı

Haberci Editör

Konaklı – Payallar, Türkler Sahil Düzenleme Projesi Başladı

Haberci Editör

Alanya’nın yüksek kesimlerinde kar ve heyelanla mücadele

Haberci Alanya

Yorum Yap