18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Başhekim Güler’den Gazi Murat Caner’ Anlamlı Ziyaret

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler, 1997 yılında Kuzey Irak’ta gazi olan ve sonrasında parapleji (her iki bacakta ve sol elde işlev kaybı) tanısı konulan Gazi Murat Caner’i hastanenin Evde Sağlık Hizmetleri Ekibi ile birlikte evinde ziyaret etti.


Sohbet havasında geçen ziyarette Başhekim Doç. Dr. Güler Gazi Caner’in sağlık sorunlarını dinleyerek muayenesini gerçekleştirdi. Doç. Dr. Yılmaz Güler, “Ülkemizin sahip olduğu huzur, birlik ve beraberliği gazilerimize ebediyete intikal etmiş olan şehitlerimize borçluyuz. Biz sağlık çalışanları olarak onların yanında olmaya ve sağlıklarının takipçisi olmaya devam edeceğiz. Ben misafirperverliklerinden dolayı gazimize ve ailesine ailemize teşekkür ediyorum “diye konuştu.


Evde Sağlık hizmetinden memnuniyetini dile getiren Murat Caner:” Bizlerin hayatını bu kadar kolaylaştırdığınız evimizde sağlık hizmeti almamıza yardımcı olduğunu için sizin Başhekimimiz Yılmaz Bey nezdinde tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum ”ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

HGFL Öğrencileri Üniversite Kapısını Araladı

Haberci Editör

Gazipaşa’da Yeni Yıl Pazarı Açıldı

Haberci Editör

Vatan Partisi Büyük Kurultaya Gidiyor

Haberci Editör

Yorum Yap