26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik’ten, 23 Nisan Mesajı

Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Türkiye’nin milli egemenlik ve çocukların bayramı olarak kabul edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Çevik, mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104. yıl dönümünü ve Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu anlamlı günü içten duygularıyla kutladığını belirtti.

Orhan Çevik, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bugün, Türkiye’nin milli iradesinin ve bağımsızlığının simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 104. kuruluş yıl dönümünü ve çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyoruz. Bu gün, milletimizin kurtuluş mücadelesinin ve demokrasinin temellerinin atıldığı önemli bir gündür.”

Çevik, açıklamasının devamında çocukların ülkenin geleceği olduğunu vurgulayarak, onların en iyi şekilde yetiştirilmesi ve değerlerle donatılması gerektiğini belirtti. Ayrıca, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara verdiği önemi ve onlara duyduğu güveni hatırlatarak, çocukların ülkenin en değerli varlıkları olduğunu ifade etti.

İlgili Haberler

Mevlüt Demir Hız Kesmeden Devam Ediyor

Haberci Editör

Başkan Böcek, Alanyalı Üreticilerin Yaralarını Sarıyor.

Haberci Editör

Gündoğmuş Mahallerinde Elektrik Çilesi Bitmiyor

Haberci Alanya

Yorum Yap