15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

ALTSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), Şubat ayı olağan meclis toplantısını 27 Şubat 2024 Salı günü düzenledi. Toplantı ALTSO Meclis Başkanı Mehmet Kural’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Meclis toplantısında ayrıca Alanya Belediye Başkan Yardımcısı ve Harita Kadastro Mühendisleri Odası Alanya Şube Başkanı Abdullah Akbaş, son kitabı “Dilvarda”nın sunumunu gerçekleştirdi.

ALTSO Başkanı Eray Erdem, meclis üyelerine Şubat ayı yönetim kurulu faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Erdem, siyasi partilerin ilçe başkanları ve oda başkanları ile gerçekleştirilen istişare toplantısının önemine vurgu yaparak, “Her zaman dediğimiz gibi Alanya’mızın gelişip, kalkınabilmesi için ‘ortak akıl’ ile hareket etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Erdem, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla düzenlenen Turizm Sektörü İstişare Toplantısı hakkında bilgi verdi. Toplantıda turizm sektörünün sorunlarının Bakan Ersoy ile paylaşıldığını ve çözüm önerilerinin iletilerek, sektöre yönelik çeşitli çalışmaların gerçekleştirildiğini belirtti.

Başkan Erdem, ayrıca Antalya’da Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın teşrifleriyle düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla Antalya’da gerçekleşen TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İl Başkanları Toplantısı, Ankara’da düzenlenen Oda-Borsa Bilgilendirme Seminerleri, eğitim faaliyetleri ve komite toplantıları hakkında da detaylı bilgi verdi. Toplantıda ayrıca üyelerden gelen sorular da yanıtlandı.

İlgili Haberler

Alanya Siyasetinde Yenilik Rüzgarları: Özçelik, Temiz Kampanyasıyla Öne Çıkıyor

Haberci Editör

Sineksiz yaz için yoğun mücadele

Haberci Editör

Kur’an halkası oluşturdular

Haberci Editör

Yorum Yap