32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci AlanyaSpor

Alanyaspor’lu Oyuncular Öğrencilerle Buluştu

‘Alanyasporum Okulumda’ projesi kapsamında Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu, futbolcularımız Furkan Bayır, Richard Coelho ve Nuno Lima Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi öğrencileri, Başkanımız Hasan Çavuşoğlu’nu ve futbolcularımızı coşkuyla karşılayarak yoğun ilgi gösterdi.

Etkinlik, Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Sevimlier’in açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra kürsüye davet edilen proje yürütücüsü Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, iyi günde olduğu gibi kötü günde de Corendon Alanyaspor’un yanında olmaya devam edeceklerini belirterek projenin amacına ilişkin konuşmalar yaptı.

Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise projenin amacının öğrencilere küçük yaşlardan itibaren Alanyaspor sevgisini aşılamak olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi İbrahim Sevimlier’e formamızı takdim etti. Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ile öğrenciler de Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve futbolcularımıza çiçek verdi. Futbolcularımız, öğrencilerin forma, atkı ve diğer ürünlerini imzalayarak fotoğraf çektirdiler.

İlgili Haberler

Antalya’ya Turist Akını

Haberci Editör

Sahil Bandı Düzenleme Projesi’nin Doğu Etabı Tamamlandı

Haberci Editör

Antalya Büyükşehir’in Genç Gönüllüleri Sertifika Aldı

Haberci Alanya

Yorum Yap