32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Alanya Protokolü Bayram Ziyaretlerinde

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik ve Kaymakam Fatih Ürkmezer, trafik denetleme noktasında vatandaşların ve kolluk kuvvetlerinin bayramlarını kutladı. Başkan Özçelik ve Kaymakam Ürkmezer, şehir dışından gelen misafirlere de çikolata ikramında bulundu.

Protokolden Trafik Denetleme Noktasına Ziyaret

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik ve Kaymakam Fatih Ürkmezer, Alanya’nın doğu girişindeki trafik denetleme noktasını ziyaret etti. Bu ziyarette Başkan Yardımcısı Hasan Servet Ünlü, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, İlçe Trafik Denetleme Büro Amiri Komiser Kemal Öksüz, Belediye Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal ve Başkan Danışmanı Sadık Dizdaroğlu da hazır bulundu.

Kaymakam Ürkmezer: “Bayrama Hazırız”

Kaymakam Fatih Ürkmezer, yaptığı açıklamada, Alanya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin bayramını kutladıklarını belirtti. Ürkmezer, “Arefe günü olması münasebetiyle Belediye Başkanımız, İlçe Jandarma Komutanımız, Emniyet Müdürümüz, jandarma ve emniyetin trafikten sorumlu görevlileri ve Belediye Zabıtalarımızla beraber Alanya’nın doğu giriş noktası olan Alantur mevkiinde uygulamaya katıldık. Misafirlerimize hoş geldiniz diyerek bayramlarını kutladık. Bayram tatiline hazırız. Alanya’ya gelecek yerli, yabancı misafirlerimizin bayramı huzur ve güven içinde geçirmeleri için bütün arkadaşlarımız 24 saat kesintisiz görev yapacaklar. İnşallah bundan önceki bayramlarda olduğu gibi vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmesini hep beraber sağlayacağız. Her ihtimale karşı vatandaşlarımız, başlarına gelebilecek herhangi bir olumsuzlukta tek ortak numaramız 112’yi aramayı ihmal etmesinler. İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Başkan Özçelik: “Muazzam Bir Yerli Turist Akışı Var”

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Alanya’ya gelen yerli turist akışının yoğun olduğunu belirterek, “Kurban Bayramı dolayısıyla Alanya’ya muazzam bir yerli turist akışı var. Biz de gelen misafirlerimize hoş geldiniz diyebilmek, dikkatli olmalarını söylemek amacıyla Kaymakamımız, Jandarma Komutanımız, Emniyet Müdürümüz ve ekiplerimizle beraber misafirlerimizi karşıladık ve çikolata ikram ettik. Tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı bu vesileyle kutluyorum. Tüm vatandaşlarımıza huzur içerisinde bir bayram geçirmelerini diliyorum” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Burhan Çetinkaya Yazdı: “Kalite” …

Burhan Çetinkaya

Başkan Kotan, İşçi Bayramı Sabahında İşçilerle Kahvaltıda Buluştu

Haberci Editör

2 de 2 Yaptı

Haberci Editör

Yorum Yap