15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Alanya Kırsalında Büyükşehir Ekiplerinden Yoğun Mesai

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Alanya’nın farklı mahallelerinde yoğun bir şekilde yol bakım onarım çalışmalarına devam ediyor.

Heyelan Sonrası Yol Açıldı: Uğrak ve İmamlı Yayla yolunun Karaman bağlantısında meydana gelen heyelan nedeniyle kapanan yol, Büyükşehir ekipleri tarafından açıldı. Yapılan çalışmalarla ulaşımın sağlanması amaçlandı.

Yol Bakım Onarım Çalışmaları: Aliefendi, Seki ve İshaklı grup yolunda yol bakım onarım ve yama çalışması gerçekleştirildi. Heyelan nedeniyle kapanan Akçatı ve Aytap yolunda yapılan çalışmayla yollar açıldı ve çamur temizlendi.

Güvenli Hale Getirilen Yol: Sapadere ve Çamlıca bağlantısını sağlayan köprünün kenarındaki duvar çalışması tamamlandı, bu sayede yol daha güvenli hale getirildi. Beyreli’deki caminin çevresine yapılan taş duvar çalışması da tamamlandı.

Yol Bakımı ve Temizlik: Uzunöz yolunda yol bakımı ve şarampol temizliği yapılırken, Şıhlar Mahallesi yolunda ise asfalt yama çalışması gerçekleştirildi.

Gece Gündüz Çalışmaları: Kırsal mahalle yollarının açık kalması ve ulaşımda sorun yaşanmaması için ekipler gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Haberler

Ak Parti Seçim Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Haberci Editör

Alanya Belediyesi, Kaçak Yapılara Geçit Vermiyor

Haberci Editör

Avrupa İçin Umutlar Son Haftaya …

Haberci Alanya

Yorum Yap