26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Alanya Belediyesi Kurban Bayramı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Alanya Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, bayram süresince vatandaşların huzur ve güven içinde olmasını sağlamak amacıyla belediye ekiplerinin 7/24 mesaide olacağını belirtti.

Başkan Özçelik’ten Toplantı

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik başkanlığında, Belediye Meclis Salonu’nda Kurban Bayramı öncesi bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Levent Koçak ve Ali Yenialp, Başkan Danışmanları Sadık Dizdaroğlu ve Nazmi Zavlak ile belediye birim amirleri ve müdürleri katıldı. Toplantıda, belediyenin bayram boyunca sunacağı hizmetler ele alındı.

Kurban Satış ve Kesim Yerleri Hazır

Başkan Osman Tarık Özçelik, kurban satış ve kesim yerlerinde vatandaşların ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetlerin eksiksiz olarak sağlanacağını vurguladı. Özçelik, “Sertifikalı uzman kasaplarımız, gün boyunca İslami şartlara uygun, sağlık ve hijyen koşullarına dikkat ederek kesim hizmeti verecek. Vatandaşlarımızın memnuniyeti önceliğimiz olacak ve bu doğrultuda kent genelinde tüm ekiplerimiz görev başında olacak” dedi.

Memnuniyet Ön Planda

Başkan Özçelik, vatandaşların bayramı sorunsuz ve memnuniyet içinde geçirmesi için belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiğini ifade etti. “Vatandaş memnuniyetini ön planda tutarak, bayram süresince tüm ekiplerimizle sahada olacağız. Kurban kesim alanlarında hijyen ve sağlık koşullarına azami dikkat göstereceğiz” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Alanya Belediye Başkanı Yücel’den Ramazan Mesajı

Haberci Alanya

Hancı, Genel Başkan Yardımcıları İle Görüştü

Haberci Editör

Çaycı Kuzu İlgi Çekiyor …

Haberci Alanya

Yorum Yap