29.1 C
Alanya
18/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci Alanya

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’den Anlamlı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü öğretmenleriyle bir araya gelerek coşkuyla kutladı.

Geleneksel hediyeleşme etkinliği kapsamında Sugözü İlköğretim Okulu’nun emektar öğretmenleriyle buluşan Şahin, öğretmenlere teşekkürlerini iletti ve unutulmaz bir gün geçirmelerini sağladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü anlam ve önemine uygun bir şekilde kutlayan Mehmet Şahin, sınıf ve okul arkadaşlarıyla birlikte öğretmenleriyle özel bir yemekte bir araya geldi. Şahin, etkinlikte öğretmenlere özel olarak yaptırdığı kahve fincan takımı ve çiçekleri hediye ederek, öğretmenler gününü anlamlı kıldı.

Günün anlam ve önemini vurgulayan Mehmet Şahin, öğretmenlerin toplumun temel taşları olduğunu belirterek, “Öğretmenlerimiz, geleceğimizin mimarları, yol göstericileri ve en değerli hazinelerimizdir. Bu özel gün, onların emeklerini ve kutsal görevlerini takdir etmek için bir fırsat. Ben de geçmişime dönük güzel anılarıma ortak olduğumuz öğretmenlerimle bir araya gelerek, onlara teşekkür etmek istedim. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başöğretmen sıfatını aldığı bu özel günü coşkuyla kutluyor, emekleri için tüm öğretmenlerimize minnettarlığımı sunuyorum.” dedi.

Etkinlikte duygusal anılarını paylaşan Mehmet Şahin, öğretmenleriyle geçmişe dönük anılarını yâd ederek, eğitimdeki önemli rolüne vurgu yaptı. Katılımcı öğretmenler ise Mehmet Şahin’e teşekkür ederken, Alanya’ya yapacağı hizmetlerde başarılar diledi. Günün sonunda öğretmenlerle geçmişe dair anıları tazeleyen Şahin, Alanya için yapacağı projelerle ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

İlgili Haberler

Ramazan Deniz: “23 Nisan Türk ulusunun övünç kaynağıdır”

Haberci Alanya

Davutoğlu, “Kılıçdaroğlu’nun kazanacağına inanıyorum” – VİDEO

Haberci Editör

Alanya’dan Erzurum’a Sevgi Dolu Meyve Paketleri Gönderildi

Haberci Editör

Yorum Yap