23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Yukarıkocayatak TOKİ Gönüllere Dokundu

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ilk gününden bu yana yaptığı çalışmalar ce yardım organizasyonları ile takdir toplayan Yukarıkocayatak TOKİ Sitesi Yönetim ve sakinleri, Berat Kandili dolayısı ile bir mevlit programı düzenledi.

Depremde hayatını kaybedenleri anmak ve sitede misafir depremzede vatandaşlar ile kaynaşma amaçlı düzenlenen etkinlik, TOKİ Camii’nde okunan mevlit sonrası Kültür Merkezinde dağıtılan yemek ile devam etti.

Site yönetim kurulu başkanı Yakup Çınar; ” Biz burada evlerini terketmek zorunda kalan vatandaşlarımıza yeni komşularımız diyoruz, depremzede kelimesi artık kullanmak istemediğimiz bir kelime, öncelikle bunu belirtmek isterim. Site sakinlerimiz ile deprem felaketinin ilk gününden bu yana olağan üstü bir yardımlaşma örneği gösterdik. Yine bu akşam hem site sakinlerimiz ve yönetimimiz, hem de Serik’te görev yapan 2 gönüllü arkadaşımızın katkıları ile bir mevlit ve yemekli kaynaşma gecesi tertipledik. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çalışmalarımıza site sakinlerimiz ve misafirlerimizin rahat ve güvenli bir şekilde yaşamalarını sağlamak için devam ettireceğiz” dedi.

İlgili Haberler

Gamze Benzer Genç Parti’den milletvekili adayı oldu

Haberci Editör

Türkdoğan’dan yeni seçim barajı değerlendirmesi

Haberci Alanya

Antalya’ya 3 ayda hava yoluyla gelen turist sayısı 800 bine yaklaştı

Haberci Editör

Yorum Yap