15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Yakup Çınar, Serik İçin “Yaşanabilir Bir Şehir” Vurgusu Yaptı

Serik Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adayı Yakup Çınar, seçmene hitap ederek Serik için yaşanabilir bir şehir vizyonunu açıkladı. Çınar, yazılı basın açıklamasında kentteki önemli sorunlara dikkat çekti ve çözüm önerilerini paylaştı.

Çınar’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

YAŞANABİLİR BİR SERİK

Serik, son yıllarda hızlı bir büyüme sürecine girdi ancak bu büyüme, şehri yaşanması zor bir hale getirdi. İmara açılan bölgelerin alt yapı hizmetlerinin eksik olması, yolların trafiği kaldıramayacak düzeyde olması ve kırsal mahallelere ulaşım sorunları gibi başlıklar şehrin karşılaştığı sorunlardan sadece birkaçı.

SERİK HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK

Ekip arkadaşlarıyla hazırladıkları projelerle Serik’i geliştirmeyi hedeflediklerini belirten Çınar, planlı şehircilik anlayışıyla bu sorunları çözeceklerini ifade etti. Çalışmalarının, Serik’in hak ettiği hizmetleri almasını sağlayacağını vurguladı.

TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

Meclis üyeliği süresince şehrin sorunlarının çözümüne odaklanacaklarını dile getiren Çınar, projelerinin takipçisi olacağını ve bölge halkının sesi olacağını söyledi. Belediye Meclisi salonunda halkı temsil ederek şehir yaşantısını kolaylaştırıcı projelerin peşinde olacağını belirtti.

Çınar’ın açıklamalarıyla Serik’te yaşanabilir bir şehir vizyonu oluşturması bekleniyor.

İlgili Haberler

Erasmus Plus Öğrencilerinden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Haberci Alanya

TFF Başkanı Büyükekşi’den Antalyaspor’a Ziyaret

Haberci Alanya

Can Dostlar Yeni Yuvalarına Kavuştu

Haberci Alanya

Yorum Yap