18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Sendika Temsilcileri Gazipaşa’da Kamu Görevlilerini Ziyaret Etti

Gazipaşa’da faaliyet gösteren sendika temsilcileri, Türk Sağlık Sen, Türk Eğitim-Sen, Türk Tarım Orman Sen, Türk Diyanet Vakıf Sen ve Türk Büro Sen’in ilçe temsilcileri ile Türkiye Kamu Sen konfederasyonuna bağlı sendika temsilcileri, Gazipaşa’da önemli kamu görevlilerini ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Türk Sağlık Sen Temsilcisi Turan Kaya, yaptığı kısa açıklamada, ilçe Jandarma Komutanı Teğmen Mehmet Akif Çolak ve ilçe Cumhuriyet Başsavcısı Tarık Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirtti. Kaya, “İlçemizdeki kamu görevlilerinin yeni görevlerine başlamış olmalarından dolayı ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerde, ilçedeki kamu hizmetlerinin daha da güçlenmesi ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunulması adına işbirliği ve iletişim kanallarını güçlendirmeyi amaçlıyoruz. İlgi, alaka ve misafirperverlikleri için değerli Başsavcımız ve Komutanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Sendika temsilcileri, ziyaretlerinde ayrıca Gazipaşa’daki eğitim, sağlık, tarım, orman ve kamu büroları gibi sektörlerde çalışanların sorunlarını dinleyerek, çözüm önerileri konusunda fikir alışverişinde bulundu. Bu anlamda sendikalar, kamu çalışanları ve ilçe yöneticileri arasında işbirliği ve dayanışmayı ön planda tutarak Gazipaşa’nın genel kalkınmasına katkı sağlamayı hedefliyor.

İlgili Haberler

Büyükşehir Akseki’de defne fidanı dağıttı

Haberci Alanya

Burhan Çetinkaya Yazdı: “Nazar Boncuğu”

Burhan Çetinkaya

Ürkmezer’den 10 Kasım Mesajı …

Haberci Editör

Yorum Yap