25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci AlanyaYaşam

Konyaaltı Belediyesi’nden Renkli Kutlama: Konyaaltı Bebek Günleri Başlıyor”

Konyaaltı Belediyesi, Türkiye’nin ilk Bebek Parkı’nı açarak bebeklerin ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesini sağladıktan sonra şimdi de 2 Mayıs Dünya Bebek Günü’nü kutlamak için özel etkinlikler düzenliyor.

“Bebek Günleri” adı altında gerçekleştirilecek etkinlikler, 2-4 Mayıs tarihleri arasında Konyaaltı Bebek Parkı’nda aileleri bekliyor.

Etkinlikler arasında emekleme yarışmaları, bebek yogası, söyleşiler ve eğlenceli oyunlar yer alacak. 2 Mayıs Perşembe günü saat 10.00’da başlayacak olan etkinliklerde, Çocuk ve Genç Psikiyatristi Doç. Dr. Veysi Çeri’nin “Yeterince İyi Ebeveyn Olmak” konulu söyleşiye katılabilirsiniz. Ayrıca, bebeklerinizle birlikte yoga yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

3 gün boyunca devam edecek etkinliklerde bebekler, aileleriyle birlikte sanat atölyelerine katılacak, yüz boyama etkinliklerine iştirak edecek ve mini diskoda eğlenecekler. 3 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de bebeklere ve ebeveynlere spor eğitmeni eşliğinde jimnastik yapılacak.

Etkinliklerin son günü olan 4 Mayıs Cumartesi, heyecan dolu yarışmalara sahne olacak. Saat 11.00’de Bebek Emekleme Yarışması ve Babalarla Bebek Bezi Bağlama Yarışması düzenlenecek. Renkli ve eğlenceli etkinliklerle dolu bu günü kaçırmayın!

İlgili Haberler

Konyaaltı’nda Belediye Yangına Karşı Eğitim

Haberci Alanya

Emirhan Yıldız, Kanserle Mücadelede Kaybetti!

Haberci Editör

Çetinkaya ve Benzer’den Gazipaşa ziyareti

Haberci Editör

Yorum Yap