18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci AlanyaYaşam

Karalar Mahallesi’nde Buynuz Festivali Coşkusu Başlıyor!

Antalya Gazipaşa Karalar Mahallesi, geleneksel Buynuz Festivali ile dolup taşıyor.

Bu yılki festival, 23-24 Eylül tarihlerinde Karalar Mahallesi Köy Konağı’nda gerçekleşecek. Festival, birbirinden renkli etkinlikler ve lezzet dolu yarışmalar ile dolu dolu geçecek.

23 Eylül’de başlayacak olan festivalde stantlar kurulacak ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Akşam saatlerinde ise Ankaralı Serpil sahne alarak festivali renklendirecek. 24 Eylül Pazar günü ise festival, yarışmaların yanı sıra pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Festivalin en büyük sürprizi ise Ramazan Çelik’in sahne alacak olması. Festivali organize eden Karalar Kalkınma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Yaman, “Bu yıl birincisini gerçekleştireceğimiz Buynuz Festivali’ne tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Renkli etkinlikler ve yarışmaların yer aldığı festivalimizde, vatandaşlarımızın son güne kalmamaları için şenlikte stant açmak isteyen esnaflarımızın başvurularını 20 Eylül’e kadar derneğimize yapmalarını bekliyoruz,” dedi.

Detaylı bilgi ve başvuru için iletişim numaraları ise şu şekildedir:

  • 0 544 881 97 10
  • 0 531 743 23 49

Karalar Mahallesi, bu yıl da Buynuz Festivali ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Festival, aileler ve katılımcılar için keyifli bir etkinlik olacak.

İlgili Haberler

İHH arama kurtarma Uşak’ta bir araya geldi

Haberci Editör

Kestel 3’lük Attı

Haberci Alanya

Devlet Bahçeli’nin Çağrısı ile Dayanışma Ve Kardeşlik Kartı Uygulaması Başlıyor

Haberci Alanya

Yorum Yap