18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci AlanyaYaşam

Gazipaşa’nın Gururu İsmail Adıgüzel, Özel Eğitim Öğrencilerini Sevindirdi

Gazipaşa’nın sevilen esnaflarından İsmail Oğuzcan, toplumsal duyarlılığıyla bir kez daha öne çıktı. Deniz kenarındaki iş yerinde düzenlenen etkinlikte, Gazipaşa Özel Eğitim öğrencilerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Metem Lisesi Özel Eğitim’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, öğrencilerin yüzlerindeki mutluluk gözlerden kaçmadı.

Adıgüzel Künefe işletme sahibi İsmail Adıgüzel, yaptığı açıklamada, “Bu güzel etkinliğe ev sahipliği yapmaktan dolayı duyduğum manevi mutluluğu ifade etmek isterim. Özel eğitim öğrencilerimizle bir arada olmak, onlara küçük de olsa bir tebessüm armağan etmek, benim için büyük bir anlam taşıyor. Okul idarecilerine, etkinliği düzenleyen öğretmenlere ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İş yerim, toplumla daha fazla iç içe olabilmek ve bu tür etkinliklere destek vermek adına her zaman açıktır” dedi.

Bu samimi davranış, Gazipaşa halkı tarafından takdirle karşılanırken, İsmail Adıgüzel’in toplumsal sorumluluk anlayışı da örnek bir tutum olarak nitelendirildi. Öğrenciler ise bu özel günlerinde unutulmaz anılar biriktirirken, Adıgüzel’in jestiyle moral buldukları gözlendi. Gazipaşa, böylesine duyarlı esnaflarıyla güzelliklerini her daim paylaşmaya devam ediyor.

HABER: Sıtkı ALTUNER

İlgili Haberler

Gazipaşa İHH Temsilciliği Gönülleri Isıtmaya Devam Ediyor

Haberci Alanya

Gazipaşa’nın Asayiş ve Trafik Durumu Basınla Paylaşıldı

Haberci Editör

Başkan Yücel’den AGC’ye iade-i ziyaret

Haberci Alanya

Yorum Yap