24.1 C
Alanya
06/06/2023
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Gazipaşa’da Yeni Yıl Pazarı Açıldı

Gazipaşa Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Gazipaşa Yeni Yıl Pazarı bugün saat 14.00’te açıldı.

Açılış programı Gazipaşa Cumhuriyet Meydanı’nda, Gazipaşa Kaymakamı Orhan Altun, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Yavuz Demir, İyi Parti İlçe Başkanı Nazmiye Gül Özgörü, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Alanya Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, siyasi parti ilçe yöneticileri, STK temsilcileri ve çok sayıda yerli yabancı vatandaşın katılımı ile gerçekleştirildi.

“2023 yılında da içimizdeki ilk günkü heyecan ve umutla, halkımızın ihtiyacı olan çok güzel projeleri ilçemize kazandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Gazipaşa Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Yeni Yıl Pazarının açılışında konuşan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Acı tatlı günleriyle ve güzel anılarıyla koca bir yılı geride bırakıyoruz. 2022 yılını geride bırakırken, 2023 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Gazipaşa Belediyesi olarak 2022 yılında yoğun bir çalışma temposuyla hemşehrilerimize hizmet ettik. 2023 yılında da içimizdeki ilk günkü heyecan ve umutla, halkımızın ihtiyacı olan çok güzel projeleri ilçemize kazandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.  2023 yılının Gazipaşa’mıza, ülkemize ve tüm insanlığa, sağlık, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılınızı kutluyor ve sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Açılış konuşmalarının hemen ardından Gazipaşa Kaymakamı Orhan Altun, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve siyasi parti ilçe başkanları stantları ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etti. Yeni yıl pazarına gelen vatandaşlar, gün boyunca yapılan konserler ve etkinlikler ile doyasıya eğlenirken yeni yıl için hediyelik eşya alışverişlerini de yaptı.

Gazipaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve başındaki isim Selçuk Özdemir tarafından organize edilen Yeni Yıl Pazarı, 25 Aralık Pazar günü akşam saat 21.00’e kadar devam edecek. Çeşitli etkinlikler, gösteriler, konserler ve renkli stantların yanı sıra yiyecek, içecek stantları ile pazar gününe kadar devam edecek Yeni Yıl Pazarı ziyaretçilerini bekliyor.

İlgili Haberler

Kriz Büyüyor: İYİ Parti’de Katılmıyor …

Haberci Alanya

Gazipaşa’nın atıklarından enerji elde edilecek

Haberci Alanya

Burhan Çetinkaya Yazdı: “Akılsız Oyun”

Burhan Çetinkaya

Yorum Yap