29.1 C
Alanya
18/06/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Gazipaşa’da Yelken Mühendislik Coşkulu Bir Açılışla Hizmete Girdi

Gazipaşa ilçesindeki iş dünyasına heyecan verici bir katkı daha eklendi. Uzun yıllardır ilçenin sevilen esnafı olarak tanınan Adem Sönmez, Gazipaşa’ya ilk makina mühendislik ofisini açarak tarihi bir adım attı. Açılış töreni, ilçenin önde gelen isimlerini ve çok sayıda vatandaşı bir araya getirdi.

Açılış etkinliğine katılanlar arasında Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, ilçenin saygıdeğer Müftüsü Ahmet Başar, siyasi temsilciler ve ilçe sakinleri bulunuyordu. Renkli bir açılış töreni olan etkinlikte, açılış kurdelesi Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Müftü Ahmet Başar, CHP İlçe Başkanı Fahri Oğuz, Makina Mühendisi Adem Sönmez ve Barbaros Kocatürk tarafından coşkuyla kesildi.

Gazipaşa Mehteran ekibi, açılışa ayrı bir canlılık katarak davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Yelken Mühendislik işletmesi sahipleri olan Makina Mühendisi Adem Sönmez ve Barbaros Kocatürk, kısa açıklamalarda bulunarak uzun bir süredir hayalini kurdukları işletmeyi açmanın mutluluğunu ifade ettiler. İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’a, İlçe Müftüsü Ahmet Başar’a, CHP İlçe Başkanı Fahri Oğuz’a ve yönetimine, katılan tüm esnaflara ve Gazipaşa halkına teşekkür ettiler.

Gazipaşa Yelken Makina Mühendislik işletmesinin açılışı, ilçeye teknik mühendislik alanında yeni bir bakış açısı getirecek gibi görünüyor. Yeni işletme, ilçenin ekonomik ve teknolojik gelişimine önemli katkılarda bulunmayı hedefliyor. Gazipaşa halkı, Yelken Mühendislik’in hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle açılış törenini coşkuyla tamamladı.

HABER: Sıtkı ALTUNER

İlgili Haberler

Manavgat’ta 15 Yıl Hapis Cezası Bulunan Aranan Şahıs Yakalandı

Haberci Editör

Milli Birlik Türkiye Şampiyonası Alanya’da Düzenlenecek

Haberci Alanya

Futbolda Şike Kumpası Davasında Sıcak Gelişme!

Haberci Alanya

Yorum Yap