17.9 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Gazipaşa’da Deniz Yolu İçin Yeni Dönel Kavşak Hizmete Açıldı

Gazipaşa Belediyesi, kentin önemli ulaşım noktalarından biri olan Mustafa Yüceson Caddesi ile Uğur Mumcu Caddesi’nin kesişimindeki dönel kavşak çalışmalarını tamamladı. Gece gündüz demeden süren çalışmalar, Pazarcı Mahallesi’nde trafik akışını rahatlatmayı amaçlıyor.

Belediye ekipleri tarafından yapılan dönel kavşak, Pazarcı Mahallesi’nde sık sık yaşanan kazaların önüne geçerek trafiği güvenli hale getirecek. Tamamlanan kavşak, ulaşım ağının daha verimli işlemesine katkı sağlayacak.

Dönel kavşak, Işıklandırma ve peyzaj çalışmalarıyla estetik bir görünüme kavuşturuldu. Ayrıca, Gazipaşa Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Gazipaşa Kültür ve Sanat Sempozyumu’nda hazırlanan balık heykeli de kavşağa özel bir dokunuş olarak yerleştirildi.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, kavşakla ilgili yaptığı açıklamada, “Belediye ekiplerimizin büyük bir titizlikle çalışmalara başladığı dönel kavşak yapımını tamamladık. Kavşak çalışmamızın tamamlanmasıyla hem Ulu Hendek bölgesinin ulaşımı, hem de deniz yolunun ulaşımını rahatlattık. Burada emekle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kavşağımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İlgili Haberler

Astrolog Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Gamze Benzer

Rumen turist hayatını kaybetti

Haberci Editör

Başkan Yücel Yeni Alanyalılarla İftar Sofrasında Buluştu

Haberci Alanya

Yorum Yap