22.8 C
Alanya
04/10/2023
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Gazipaşa’da Cumhuriyet Okulu’ndan Muhteşem Okuma Bayramı!”

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Gazipaşa Cumhuriyet Okulu’nda öğrenciler için özel bir etkinlik düzenlendi.

İlkokul öğrencilerinin katıldığı “Okuma Bayramı” adlı etkinlik, büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Okulun birinci sınıf öğrencileri, öğretmenleri Aysel Ceylan Öncel öncülüğünde düzenlenen programa, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı. Ardından, renkli ve müzikli gösterilerle dolu bir program sergilendi. Öğrenciler, birbirinden keyifli etkinliklere katıldılar.

Okuma bayramı etkinliği, Gazipaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleşti ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Gül, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla renk kazandı. Etkinliğin sonunda öğrencilere çeşitli ödüller verildi. Ödül takdimi, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Gül, Okul Müdürü Nazmi Çağlayan, Okul Müdür Yardımcısı Nimet Tan Oktay ve sınıf öğretmeni Aysel Ceylan Öncel tarafından gerçekleştirildi. Öğrenciler, başarıları için gururla ödüllendirildi.

Ödül takdiminin ardından, Sınıf Öğretmeni Aysel Ceylan Öncel’e tüm okul adına çiçek takdim edildi. Öncel, konuşmasında, “Bu etkinliği gerçekleştirmek için başından beri hazırlıklarımız devam ediyordu ve bugün velilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla okuma bayramını kutladık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu. Konuşmanın ardından hatıra fotoğrafları çekilerek program sona erdi.

Gazipaşa Cumhuriyet Okulu’nda gerçekleşen bu okuma bayramı etkinliği, öğrencilerin okuma sevgisini ve başarılarını kutlama amacıyla düzenlenmiş bir etkinlik oldu. Hem öğrenciler hem de veliler, bu güzel etkinlik sayesinde unutulmaz bir gün geçirdi. Okul yönetimi ve öğretmenler, öğrencilerin eğitimine destek olmaya devam ederken, öğrenciler de ödüllendirilerek teşvik edildi.

İlgili Haberler

Alanya’yı Lyon’da temsil etti

Haberci Editör

BAŞKAN TAVLI İSTİŞARE TOPLANTILARINI SÜRDÜRÜYOR

Haberci Editör

Albimo AHM Group Alanyaspor’a VIP kombine desteği

Haberci Alanya

Yorum Yap