26.4 C
Alanya
03/10/2023
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci AlanyaYaşam

Gazipaşa’da Atlas ve Üstün Ailelerinin Mutlu Günü

Gazipaşa ilçesinin tanınmış esnaflarından Üstün Bobinaj işletmesinin sahibi Emin Üstün’ün ağabeyi Mehmet Üstün, mutlu bir birlikteliği daha evlilikle taçlandırdı.

Atlas Ailesi’nin sevgi dolu kızı Kübray ile dünya evine giren Mehmet Üstün, unutulmaz bir düğünle mutluluklarını paylaştı.

Gazipaşa’nın Seri Asansör firmasında asansör teknisyeni olarak çalışan Mehmet Üstün, Mulu ilçesinde gerçekleşen görkemli düğün töreniyle mutluluğunu dostları ve ailesiyle paylaştı. Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği düğün, saat 20.00’de başlayarak geceye kadar süren coşku dolu anlara sahne oldu.

Düğünün en özel anlarından biri, gelin Kübray ile damat Mehmet Üstün’ün sahnede ilk dansıydı. Davetlilerin coşkulu alkışları arasında gerçekleşen dansın ardından oyunlar oynandı, pasta kesildi ve takı merasimi duygusal anlara sahne oldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde tekrar düzenlenen oyunlar ve danslarla coşku devam etti ve düğün gece yarısına kadar sürdü.

Atlas ve Üstün aileleri, davetlilere teşekkür konuşması yaparak bu mutlu günlerini paylaştı. Kardelen Ajans’ın ölümsüzleştirdiği hatıra fotoğrafları, bu anlamlı günün anısını sonsuza dek yaşatacak.

Emin Üstün ve Atlas Ailesi’nin mutluluğu, dostları ve akrabalarının katılımıyla renklenen bu özel düğünle taçlandı. Genç çiftin gözlerindeki mutluluk, davetlilere de yansıdı ve unutulmaz anlarla dolu bir gece yaşandı.

HABER:Sıtkı ALTUNER

İlgili Haberler

Güllerpınarı El Sanatları Kurs Merkezi’nde İlk Kurslar Başladı

Haberci Editör

Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Yarışma Jürisi Açıklandı

Haberci Editör

WhatsApp’ta Büyük Yenilik! Beklenen Özellik Geliyor

Haberci Alanya

Yorum Yap