24.1 C
Alanya
06/06/2023
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Gazipaşa’da Anlamlı Kermes Etkinliğine Katıldı

Antalya’da tüm okulların katılımıyla gerçekleştirilen “Depremzede olan vatandaşların yaralarını bir nebze de olsa sarabilmek” amacıyla düzenlenen kermes etkinliği, Gazipaşa Zeliha Tuncer Fen Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Demet Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Etkinlik, Zeliha Tuncer Mehter ekibi ve Gazipaşa Mehteran ekibinin işbirliğiyle gerçekleştirildi ve sabah saatlerinde sağanak yağmur altında başladı. Ancak yağmura rağmen, her iki okulun velileri ve öğrencileri kesintisiz bir şekilde katkıda bulunarak, depremzede olan vatandaşların yaralarını bir nebze de olsa sarabilmek için çaba sarf ettiler.

Zeliha Tuncer Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje Okul Müdürü Bülent Yılmaz, etkinliğe iyi hazırlandıklarını ve her şeyin güzel geçtiğini söyledi. Ayrıca, tüm okulların aynı gün kermes düzenlemesi biraz düşündürücü olsa da, sonuçtan memnun olduklarını ve herkesin katkısından dolayı teşekkür etti.

Şehit Demet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Fikret Yılmaz da, bütün okullarda yapılan kermes etkinliğinde okullarının hizmetlilerinden başlayıp idarecilerine, öğretmenlerine, velilerine ve öğrencilerine destek veren herkese teşekkür etti. Ayrıca, Gazipaşa Mehterhan ekibinin duyarlı davranışıyla kermesin coşkusunu artırdığını belirterek, ekibe teşekkürlerini iletti.

Bu anlamlı etkinlik, depremzedelerin yaralarını sarmanın yanı sıra, okullar arasında dayanışma ve birlik duygusunu da artırmıştır.

HABER: Sıtkı ALTUNER

İlgili Haberler

Şikâyet Üzerine Denetlenen Zincir Markette Tarihi Geçmiş 13 Ürün Bulundu

Haberci Alanya

CHP’den Atatürk Evi’nin Kapalı Olmasına Tepki

Haberci Editör

Adım Adım 2023 Toplantısı Alanya’da Gerçekleşecek

Haberci Alanya

Yorum Yap