23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Gazipaşa Belediyesi 23 Nisan’da Çocuk Şenliği Düzenliyor

Gazipaşa Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir Çocuk Şenliği düzenliyor.

Dünyada çocuklara yönelik kutlanan tek bayram olma özelliği taşıyan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23 Nisan Salı günü saat 15.30’da Koru Halk Büfe yanında çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Animasyon gösterileri, uçurtma etkinliği, yüz boyama ve eğlenceli yarışmaların yapılacağı şenlikte, sürpriz hediyelerle çocuklar doyasıya eğlenecek.

Başkan Yılmaz: “Tüm Çocuklarımızı Çocuk Şenliğimize Bekliyoruz”

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenecek olan Çocuk Şenliği’ne aileleriyle birlikte bütün çocukları davet ediyor. Başkan Yılmaz, “Cumhuriyetimizin savunucusu ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını neşeyle kutlamaları için çeşitli etkinlikler düzenledik. 23 Nisan Salı günü Koru Halk Büfe yanında gerçekleştireceğimiz, animasyon gösterileri, uçurtma etkinliği ve renkli yarışmaların olacağı Çocuk Şenliğimize tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz” dedi.

Koru Halk Büfe’de kutlanacak Çocuk Şenliği’nde, animasyon gösterileri, uçurtma etkinliği, yüz boyama ve çeşitli yarışmalar olacak. Tüm çocuklar 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde eğlenceye doyacak.

İlgili Haberler

Alanya’da 21 yaşındaki genç kendini astı

Haberci Editör

Doğuş Alanya’da Klip Çekti …

Haberci Editör

Bakan Yardımcısı Demircan Alanya’da İncelemelerde Bulundu

Haberci Alanya

Yorum Yap