24.1 C
Alanya
06/06/2023
Haberci Alanya
Bölge HaberleriSiyasi Gündem

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’dan Kınama

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz yaptığı basın açıklamasında Yavuz Demir’e karşı düzenlenen çirkin saldırıya yönelik açıklama yapmak için toplandık diyerek “Öncelikle Yavuz Başkanımıza yapılan bu çirkin saldırıyı kınıyoruz. Bu olay sadece başkanımıza değil Cumhuriyet Halk Partisi’ne emek vermiş herkese yapılan bir saldırıdır. Yavuz Başkanımıza ve tüm parti örgütümüze geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz yaptığı açıklamasının ayrıntılarında şu ifadelere yer verdi;

Biz dün akşam gerçekleştirilen çirkin saldırı sonrasında hemen başkanımızın yanına gittik. Hastanede gerekli tetkikler yapıldı. Gördüğünüz gibi çok şükür başkanımızın sağlık durumu şu anda iyi. Olayın failleri ise henüz belli değil. Saldırganların kısa sürede yakalanmalarını ve adalet önünde hesap vermelerini bekliyoruz. Bu konuda emniyet güçlerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Olayın açığa kavuşturulması konusunda emniyet güçlerimizin titizlikle çalıştıklarını biliyoruz ve onlara güveniyoruz. Tabi ki süreci hep birlikte araştırıyoruz, takip ediyoruz.

Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak çok büyük bir aileyiz. Bugün burada olduğu gibi her zaman birlikteyiz. Bizim bu ülkenin aydınlık geleceği için çok güzel çalışmalarımız var. Bu tarz saldırılar bizi yolumuzdan asla alıkoyamaz. Biz, birlik beraberlik içerisinde doğru adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Yaşanan bu çirkin olayın bir daha tekrarlanmamasını temenni ediyorum.

Yavuz Başkanımıza ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe örgütümüze tekrar geçmiş olsun diyorum.

İlgili Haberler

Eski Petrol İstasyonu Parka Dönüştürülüyor

Haberci Editör

İyi Parti İmamlı Mahallesi’yle İftarda Buluştu

Haberci Alanya

Millet İttifakı’ndan gençlere ÖTV müjdesi

Haberci Editör

Yorum Yap