18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Dr. Adil Çelik, Gazipaşa Belediye Başkanlığı İçin Göreve Hazır!

Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adil Çelik, AK Parti’den Gazipaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu gerçekleştirdi. Aday adaylığı başvuru süresinin sona ermesine dakikalar kala Çelik, Gazipaşa İlçe Teşkilatı’na giderek resmi başvuru dosyasını teslim etti.

Başvuru sonrasında kalabalık bir kitleye hitap eden Çelik, 5 yıl süren birikimi ve tecrübesiyle Gazipaşa’ya önemli hizmetler sunmayı amaçladığını belirtti. Sıcak asfaltlar, köy konakları ve benzersiz projelerle Gazipaşa’yı daha yaşanabilir kılmayı hedefleyen Çelik, ağız ve diş sağlığı merkezi, yaşlı ve huzur evi gibi önemli projeleri hayata geçirmeyi planlıyor.

Çelik, adaylığı sürecinde herkesi kucaklayarak, “Kim aday olursa olsun, kol kola, omuz omuza yürümeye hazırız. Halkın isteği ne olursa onun arkasında durmaya hazırız. Her mahalleye düğün salonu ve köy konağı yaparak ayrım yapmadan hizmet sunacağız” dedi.

Gazipaşa için sağlık alanında önemli adımlar atacaklarını vurgulayan Çelik, belediyeye randevu almadan gelinmesini sağlayacaklarını, her zaman halkla iç içe olacaklarını belirtti. Telefonunun herkese açık olduğunu ifade eden Çelik, destek ve ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Gazipaşa’nın güçlü adaylarından Dr. Adil Çelik’in başvurusu, ilçede heyecan yaratırken, halkın yoğun ilgisi dikkat çekti. Gazeteci ve sağlık alanındaki deneyimleriyle tanınan Çelik, Gazipaşa için iddialı projelerle yola çıktı.

İlgili Haberler

Alanya’da Mehteranla Görkemli Sünnet Düğünü.

Haberci Editör

16. Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin Şampiyonu Şimşek Oldu

Haberci Alanya

Anastasia Petrova Çetinkaya’dan 30 Ağustos Kutlama Mesajı

Haberci Editör

Yorum Yap